г. Алматы, мкр. Шанырак-2, ул. Жанкожа батыра, д.193а
Жұмыс уақыты: пн-пт 8:00 - 20:00, сб 8:00 - 16:00

Дәрігерлер кестесі

2021 жылға ЖТД бөлімшесінің жұмыс кестесі.

Т.А.Ә уч Кабинет Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
1 Мустафина И.Ж ЖТД-1 бөлімшесініңмеңгерушісі 202 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
2 НурмухамбетоваГ.С ЖТД-2бөлімшесініңмеңгерушісі 314 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00 08.00-17.00
3 Сулейманова А.Ш 1уч 208 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 08.00-13.00
4 Сативалдиева Г.А 2уч Филиал 2 Шанырақ-2 ш.ауд. Жарқынбай к-сі, 4 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00
5 Қуат А.Қ 3уч Филиал 2 Шанырақ-2 ш.ауд. Жарқынбай к-сі, 4 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00
6 Оразбаева У.С 4уч Филиал 2 Шанырақ-2 ш.ауд. Жарқынбай к-сі, 4 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00
7 Утелова А.А 5уч 209 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00
8 Балтабаева Р.К 6уч 316 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 15.00-20.00 08.00-13.00
9 Сулейменова А.Ш 7уч 210 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
10 Тұрымбетова З.М 8уч 209 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00
11 Мухаметжанқызы М 9уч 307 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00
12 Өмірәлиева А .А 10уч 303 08.00-13.00 13.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00
13 Умбетова К.Б 11уч 316 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00
14 Тилеужанова А.Н 12уч 311 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00
15 Алимбек А.Н 13уч 303 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
16 Сатыбалдина А.Б 14уч Филиал 1 Томирис ш. ауд. Карл Маркск-сі, 14 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00
17 Абдуллаева А.А 15уч 315 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00
18 Өмірәлиева А .А 16уч 210 08.00-13.00 15.00-20.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00
19 Айзакова С.Т 17уч Филиал 1 Томирис ш. ауд. Карл Маркс к-сі, 14 13.00-18:00 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00
20 Бекбенбетова Ж.Б 18уч 307 15.00-20.00 08.00-13.00 13.00-18.00 13.00-18.00 08.00-13.00
21 Ержанқызы Г 19уч 208 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00
22 Сативалдиева Г.А 20уч Филиал 2 Шанырақ-2 ш.ауд. Жарқынбай к-сі, 4 15.00-20.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00
23 Утебаева М.И 26уч 315 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00

2021 жылға әйелдер консультациясы бөлімшесі дәрігерлерінің жұмыс кестесі.

Т.А.Ә Кабинет Ә/К учаскелері Гинекологиялықучаскесі Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
1 Иманкулова МерекеКужабаевна 207 Барлығы Ә/Кбөлімшесініңмеңгерушісі 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00
2 Койшыманова Айдана Бокентаева Смагулова Асем Акимхановна 203 Уч-1Уч-26 Уч-10 Уч-13 1-участок 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30
3 Байбулекова Динара Талгатовна Джакашова Балжан Демегеновна Шоженова Гулбану Ержанқызы 204 Уч-2 Уч-3 Уч-4 Уч-20 2-участок 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30
4 Даутова Гаухар Акамгереевна Арыкбаева Баян Нураевна 203 Уч-6 Уч-7 Уч-15 Уч -16 3-участок 08.00-13.00 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30 08.00-13.00
5 АсиловаЖанарСембековна Сарсенбекова Аксауле Батырбековна 205 Уч-5Уч-19 Уч-9 Уч-12 4-участок 08.00-13.00. 14.00-18.30 08.00-13.00. 14.00-18.30 08.00-13.00.
6 Шатырбаева Марал Бахтияровна Баратова Махабат Шахабовна 205 Уч-8Уч-17 Уч-11Уч-18 Уч-14 5-участок 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30 08.00-13.00 14.00-18.30
7 Маукенова Кайни Советаевна 206 Барлығы Тексеру кабинеті 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40
8 Иманкулова Мереке Кужабаевна Еркожаева Алтынай Серикжановна 204 Барлығы Отбасын жоспарлау кабинеті 08.00-12.40 13.00-16.00 08.00-12.40 13.00-16.00 08.00-12.40

2021 жылға консультациялық-диагностика бөлімшесі дәрігерлерінің жұмыс кестесі.

Т.А.Ә Кабинет Атқаратын лауазымы Дүйсенбі Сейсенбі Сәрсенбі Бейсенбі Жұма
1 Кудайбергенова Ж.У +77025956528 310 КДБ бөлімшесініңмеңгерушісі 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00 08.00-18.00
2 Бажаева К.Р +77073735018 414 Дәрігер-стоматолог 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00
3 Ембергенов Н.Ш +77076158162 414 Дәрігер-стоматолог 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00
4 Кабылтаев А.Е +77078699118 402 Дәрігер-хирург 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 Шақыру күні 08.00-12.00
5 Бурибаев М.С +77753229557 402 Дәрігер-травматолог 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
6 Дуйсекеев Е.Д +77479227695 402 Дәрігер-хирург-Травматолог 14.00-20.00 14.00-20.00 14.00-20.00 14.00-20.00 14.00-20.00
7 Аблаева К.К +77026292833 404 УДЗ дәрігері 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
10 Куленов А.Т +77475758686 404 ЛОР дәрігері 13.00-19.00 13.00-19.00 13.00-19.00
11 СарсекеновС. Ж +77472487135 406 ЖФД дәрігері 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30 08.00-15.30
12 Сманов Ж +77024004189 406 Балалардәрігер-хирургі 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00 14.00-18.00
13 Кошанов Е.Ш +77078332545 304 Дәрігер-невропатолог 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00 Шақыру күні 08.00-15.00
14 Калбаева А.Б 304 Балалардәрігер-невропатологы 14.00-19.00 14.00-19.00 Сенбі 09.00-13.00
15 Шыныбекова А.К +77085672955 309 Дәрігер-кардиолог 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-10.00 Шақыру күні 08.00-13.00
16 Байбулекова Д.Т +77759222114 201 УДЗ дәрігері 08.30-12.30 08.30-12.30 08.30-12.30 08.30-12.30 08.30-12.30
17 Набиева А.А +77013858009 201 УДЗ дәрігері 13.00-16.00 13.00-16.00 13.00-16.00 13.00-16.00 13.00-16.00
18 Асилова Ж.С +77073337440 201 УДЗ дәрігері 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00 16.00-18.00
19 Бекмурзина И.Т +77051116062- 102 Дәрігер-рентгенолог 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
20 Төреханұлы Ж +77072224493 414 Балалардәрігер-стоматологы 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00 08.00-13.00
21 Дунбаева Г А 305 Дәрігер-офтальмолог 10.00-16.30 10.00-16.30 10.00-16.30 10.00-16.30 10.00-16.30
22 Жумаева Ш.С +77753231012. 404 Дәрігер-онколог 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
23 Катаев А. О +77020939999 102 Дәрігер-рентгенолог 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-19.00
24 Эсагас А. +77076680505 108 Дәрігер-эпидемиолог 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40 08.00-15.40
25 Кудайбергенова Ж.У. 108 Дәрігер-фтизиатр 09.00-16.00 балалар ОДБК 09.00-16.00 ересек 09.00-16.00 ересек 09.00-16.00 ересек
26 Иманбергенова Анагул Отенгеновна +77027061785 304 Балалардәрігер-невропатологы 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00 15.00-19.00
27 Гасанов Рустам Алиага Оглы 107 Дәрігер-уролог 16.30-19.30 08.06.2021 15.06.2021 22.06.2021 29.06.2021 02.06.2021 09.06.2021 16.06.2021 23.06.2021 30.06.2021 03.06.2021 10.06.2021 17.06.2021 24.06.2021 04.06.2021 Сенбі 05.06.2021
28 Медетбекова Зауре Туктибаевна 108 Дәрігер-фтизиатр 08.00-14.00 ОДБК 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
29 Арапбаева Баян Сапаровна 311 Дәрігер-эндокринолог 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-18.00 13.00-15.00 13.00-18.00
30 Такибаев Алмас Асылбекович 305 Дәрігер-офтальмолог 17.00-20.00 Сенбі 09.00-13.00